Vitrinmix.com İptal ve  İade Koşulları 

 

Siparişiniz  stoklarımızda mevcut  olan ürünler  1-2  gün içerisinde , tedarikçilerimizden temin edilecek ürünler ise  1- 4 gün içerisinde teslim edilir.

 

Cumartesi - Pazar ve Resmi günlerde ürün teslimatı yapılmamaktadır.

 

Siparişleriniz ile ilgili detaylar  hakkında size bilgi verilecektir. 

 

Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler üretici firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidir. Vitrinmix.com üretici olmadığından sorumlu değildir.

 

Siparişleriniz size ulaşğı günü takip eden 7 gün içerisinde iade yapılmaktadır. 

 

İade talebi ile ilgili vitrin@vitrinmix.com mail adresine bilgilendirmeniz gerekmektedir.

 

Ürünler teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.

 

İade edilecek ürünlerin orijinal ambalajı ile iade edilmelidir. 

 

Hijyenik ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

 

İade etmek istediğiniz ürünün kullanılmamış, ambalajının hasar görmemiş; barkodunun ve faturasının zedelenmemiş ve yırtılmamış olması gerekir.

 

İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile birlikte göndermelisiniz.

 

6502 Sayılı yasada'da belirtildiği gibi Hijyen kuralları gereği  İç Giyim, Uyku Giyim ve Fantazi Giyim kategorisinde bulunan ürünlerin  kesinlikle kullanılmamış, denenmemiş ve ambalajının açılmamış olması  koşulu ile iade veya renk beden değişimi yapılmaktadır.

 

Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

 

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD, kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

 

 

Denenmiş itiraz halinde mikroskobik incelemeye tabi tutularak kolaylıkla denendiği tespit edilebileceği için lütfen denediğiniz ürünleri iade ve değişim için göndermeyiniz.

 

Tek kullanımlık,hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçmiş ürünlerin iadesi yapılamaz.

 

Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ,başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

İade etmek istediğiniz ürün orijinal kutusu ile ve faturanızla beraber kargonuzu gönderebilirsiniz. 

 

Vitrinmix com'a ait oluşan iade durumlarında (ambalajı bozuk ) kargoyu karşı ödemeli olarak surat kargo ile  gönderebilirsiniz.Ancak ürünün müşteri tarafından iadesi durumunda kargo ücreti müşteriye aittir.

 

Vitrinmix.com'a bildirilmeden yapılan kargo gönderimlerinin ücreti müşteriye aittir. 

 

İade edilen ürünün tarafımıza ulaşması halinde rünün iade şartlarına uygun olup olmadığı kontrol edilerek iade süreci başlatılır. Kontrol edildikten sonra iade onayı veya reddine karar verilir.

 

Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır.Gerekir ise fotoğrafları çekilmelidir. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Tarafınızdan teslim alınan paketlerde taşıma firması görevini layıkıyla yerine getirmiş sayılır. Taşıma esnasında hasar tesbit ettiğiniz ürünü kargo yetkilisinin düzenleyeceği hasar tutanağı ile birlikte bize iade edilmesini sağlayın. Ürün firmamıza ulaşır ulaşmaz yenisi adresinize tekrar gönderilecektir. 

 

Ürün de ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumuda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. 

 

Önemli Hatırlatma : Hijyen Nedeniyle Ambalajı Açılmış Veya Denenmiş  Olmaksızın İç Giyim (Alt Grup, Fantazi Gecelik, Korse, Çorap,) Ürünlerinde İade Ve  Değişim Mümkün Değildir.

 

İade kabulu durumunda ürün bedeli 5 gün içinde tarafımızdan bankaya yatırılır. 

 

Her türlü sorularınızı  Bize ulaşın bölümünde belirtirseniz ,seve seve  cevaplayacağımızı  belirtir, Keyifli alışverişler dileriz.